Ubytovanie

Vitajte na stránkach nášho Penziónu SATY, ktorý vám celoročne poskytne kvalitné ubytova nie. Svojou polohou a vybavenosťou je predurčený nielen na trávenie aktívnej dovolenky, relax, rodinné pobyty, ale aj pre rôzne firemné akcie, obchodné rokovania, oslavy a spoločenské podujatia.

Výborná východisková poloha umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k turisticky najatraktívnejším a najvyhľadávanejším objektom Slovenska.

Penzión SATY sa nachádza na Liptove v centre obce Liptovské Sliače 5 km od vyhľadávaného Thermal Parku Bešeňová. Okolité hory, Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Chočské vrchy, Malá a Veľká Fatra, bohaté termálne pramene, Liptovská Mara, vytvárajú výborné podmienky pre turistiku, cykloturistiku, vodné športy a ďalšie aktivity v prírode. V zime kvalitné lyžiarske strediská v okolí – Skipark Ružomberok, Jasná, Chopok, Demänovská dolina, Donovaly, Revúce, Opalisko, Žiarce a ďalšie – uspokoja náročných lyžiarov aj začiatočníkov.

Thermal park Bešeňová s celoročnou prevádzkou, so svojou liečivou termálnou vodou s mimoriadnymi účinkami, je zas optimálnym miestom pre relax a regeneráciu.

1
4-lôžkové izby
0
Lôžok
0
Prístelky
0
Spokojných hostí

Naši hostia o nás povedali …

Rezervujte si svoj pobyt ešte dnes!

Vyplňte jednoduchý formulár a rezervujte si svoj pobyt.